© B. Blommers
Akten

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z


Ter Aar en Vrijhoeven geboorten 1842.

Alkmaar allerhande Alkmaar

Ammerstol geboorten 1811.
Ammerstol geboorten 1818.
Ammerstol geboorten 1819.
Ammerstol geboorten 1820.
Ammerstol geboorten 1821.
Ammerstol geboorten 1822.
Ammerstol geboorten 1823.
Ammerstol geboorten 1824.
Ammerstol geboorten 1825.
Ammerstol geboorten 1826.
Ammerstol geboorten 1827.
Ammerstol geboorten 1828.
Ammerstol geboorten 1829.
Ammerstol geboorten 1830.
Ammerstol geboorten 1831.
Ammerstol geboorten 1832.
Ammerstol geboorten 1833.

Amsterdam geboorten 16-2-1863 tot 19-5-1863.
Amsterdam geboorten 17-12-1886 tot 31-12-1886.
Amsterdam geboorten 1-1-1902 tot 16-6-1902.
Amsterdam geboorten 20-4-1902 tot 16-6-1902.
Amsterdam geboorten 20-4-1902 tot 16-6-1902.

Amsterdam alphabetische tafel huwelijken en echtscheidingen Amsterdam 1910.

Arnemuiden overlijdens 1811.
Arnemuiden overlijdens 1812.
Arnemuiden overlijdens 1813.
Arnemuiden overlijdens 1814.
Arnemuiden overlijdens 1815.
Arnemuiden overlijdens 1816.
Arnemuiden overlijdens 1817.
Arnemuiden overlijdens 1818.
Arnemuiden overlijdens 1819.
Arnemuiden overlijdens 1820.
Arnemuiden overlijdens 1821.
Arnemuiden overlijdens 1822.
Arnemuiden overlijdens 1823.
Arnemuiden overlijdens 1824.
Arnemuiden overlijdens 1825.
Arnemuiden overlijdens 1826.
Arnemuiden overlijdens 1827.
Arnemuiden overlijdens 1828.
Arnemuiden overlijdens 1829.
Arnemuiden overlijdens 1830.
Arnemuiden overlijdens 1831.
Arnemuiden overlijdens 1832.
Arnemuiden overlijdens 1833.
Arnemuiden overlijdens 1834.
Arnemuiden overlijdens 1835.
Arnemuiden overlijdens 1836.
Arnemuiden overlijdens 1837.
Arnemuiden overlijdens 1838.
Arnemuiden overlijdens 1839.
Arnemuiden overlijdens 1840.
Arnemuiden overlijdens 1841.
Arnemuiden overlijdens 1842.

Arnhem huwelijken 7 januari t/m 18 maart (aktes 1 t/m 98) 1925.

Arnhem overlijdens 1893.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Oost- en West-Barendrecht geboorten 1885.
Oost- en West-Barendrecht geboorten 1886.
Barendrecht geboorten 1887.
Barendrecht geboorten 1888.
Barendrecht geboorten 1889.
Barendrecht geboorten 1890.
Barendrecht geboorten 1891.
Barendrecht geboorten 1892.

Oost- en West-Barendrecht alphabetische tafel der gehuwden Oost- en West-Barendrecht 1873-1882.

Benschop overlijdens 1843.
Benschop overlijdens 1844.
Benschop overlijdens 1845.
Benschop overlijdens 1846.
Benschop overlijdens 1847.
Benschop overlijdens 1848.
Benschop overlijdens 1849.
Benschop overlijdens 1850.
Benschop overlijdens 1851.
Benschop overlijdens 1852.
Benschop overlijdens 1853.
Benschop overlijdens 1854.
Benschop overlijdens 1855.
Benschop overlijdens 1856.
Benschop overlijdens 1857.
Benschop overlijdens 1858.
Benschop overlijdens 1859.
Benschop overlijdens 1860.
Benschop overlijdens 1861.
Benschop overlijdens 1862.
Benschop overlijdens 1863.
Benschop overlijdens 1864.
Benschop overlijdens 1865.
Benschop overlijdens 1866.
Benschop overlijdens 1867.
Benschop overlijdens 1868.
Benschop overlijdens 1869.
Benschop overlijdens 1870.
Benschop overlijdens 1871.
Benschop overlijdens 1872.
Benschop overlijdens 1873.
Benschop overlijdens 1874.
Benschop overlijdens 1875.
Benschop overlijdens 1876.
Benschop overlijdens 1877.
Benschop overlijdens 1878.
Benschop overlijdens 1879.
Benschop overlijdens 1880.
Benschop overlijdens 1881.
Benschop overlijdens 1882.

Bergambacht huwelijken 1811.
Bergambacht huwelijken 1818.
Bergambacht huwelijken 1819.
Bergambacht huwelijken 1820.
Bergambacht huwelijken 1821.
Bergambacht huwelijken 1822.
Bergambacht huwelijken 1823.
Bergambacht huwelijken 1824.
Bergambacht huwelijken 1825.
Bergambacht huwelijken 1826.
Bergambacht huwelijken 1827.
Bergambacht huwelijken 1828.
Bergambacht huwelijken 1829.
Bergambacht huwelijken 1830.
Bergambacht huwelijken 1831.
Bergambacht huwelijken 1832.
Bergambacht huwelijken 1833.
Bergambacht huwelijken 1834.
Bergambacht huwelijken 1835.
Bergambacht huwelijken 1836.
Bergambacht huwelijken 1837.
Bergambacht huwelijken 1838.
Bergambacht huwelijken 1839.
Bergambacht huwelijken 1840.
Bergambacht huwelijken 1841.
Bergambacht huwelijken 1842.

Bergambacht overlijdens 1858.
Bergambacht overlijdens 1859.
Bergambacht overlijdens 1860.
Bergambacht overlijdens 1861.

Bergambacht overlijdens 1913.
Bergambacht overlijdens 1914.
Bergambacht overlijdens 1915.
Bergambacht overlijdens 1916.
Bergambacht overlijdens 1917.
Bergambacht overlijdens 1918.
Bergambacht overlijdens 1919.
Bergambacht overlijdens 1920.
Bergambacht overlijdens 1921.
Bergambacht overlijdens 1922.
Bergambacht overlijdens 1923.
Bergambacht overlijdens 1924.
Bergambacht overlijdens 1925.
Bergambacht overlijdens 1926.
Bergambacht overlijdens 1927.
Bergambacht overlijdens 1928.
Bergambacht overlijdens 1929.
Bergambacht overlijdens 1930.
Bergambacht overlijdens 1931.
Bergambacht overlijdens 1932.

Bergen op Zoom geboorten 1868.

Bergen op Zoom huwelijken 1868.
Bergen op Zoom huwelijken 1869, aktes 1 t/m 4.

Bergen op Zoom overlijdens 1869.

Breda overlijdens 1920.
Breda overlijdens 1921.
Breda overlijdens 1922.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Capelle (NB) geboorten, huwelijken en overlijdens 1811-1814.

Charlois overlijdens 1853-1855.
Charlois overlijdens 1862-1874.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

De Werken en Sleeuwijk geboorten 1839.

De Werken en Sleeuwijk huwelijksafkondigingen 1839.

Deurne en Liessel geboorten 1883-1902.

Doniawerstal overlijdens 1827.
Doniawerstal overlijdens 1828.
Doniawerstal overlijdens 1829.
Doniawerstal overlijdens 1830.
Doniawerstal overlijdens 1831.
Doniawerstal overlijdens 1832.
Doniawerstal overlijdens 1833.
Doniawerstal overlijdens 1834.
Doniawerstal overlijdens 1835.
Doniawerstal overlijdens 1836.
Doniawerstal overlijdens 1837.
Doniawerstal overlijdens 1838.
Doniawerstal overlijdens 1839.
Doniawerstal overlijdens 1840.
Doniawerstal overlijdens 1841.
Doniawerstal overlijdens 1842.
Doniawerstal overlijdens 1843.
Doniawerstal overlijdens 1844.
Doniawerstal overlijdens 1845.
Doniawerstal overlijdens 1846.
Doniawerstal overlijdens 1847.
Doniawerstal overlijdens 1848.
Doniawerstal overlijdens 1849.
Doniawerstal overlijdens 1850.
Doniawerstal overlijdens 1851.
Doniawerstal overlijdens 1852.
Doniawerstal overlijdens 1853.
Doniawerstal overlijdens 1854.
Doniawerstal overlijdens 1855.
Doniawerstal overlijdens 1856.
Doniawerstal overlijdens 1857.
Doniawerstal overlijdens 1858.
Doniawerstal overlijdens 1859.
Doniawerstal overlijdens 1860.
Doniawerstal overlijdens 1861.
Doniawerstal overlijdens 1862.
Doniawerstal overlijdens 1863.
Doniawerstal overlijdens 1864.

Dordrecht geboorten 1826-1829.
Dordrecht geboorten 1900-1902.

Dordrecht huwelijken 1903.
Dordrecht huwelijken 1904.
Dordrecht huwelijken 1905.

Dordrecht huwelijksbijlagen 1826.
Dordrecht huwelijksbijlagen 1880-1881.

Dordrecht overlijdens 1848-1849.
Dordrecht overlijdens 1854-1855.
Dordrecht overlijdens 1856-1857.
Dordrecht overlijdens 1935-1942.

Dubbeldam geboorten 1843-1848.

Dubbeldam overlijdens 1903-1912.
Dubbeldam overlijdens 1933-1942.
Dubbeldam overlijdens 1942.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Eindhoven overlijdens 1932 tot 1942.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

F.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Goidschalxoord geboortes 1818.
Goidschalxoord geboortes 1819.
Goidschalxoord geboortes 1820.
Goidschalxoord geboortes 1821.
Goidschalxoord geboortes 1822.
Goidschalxoord geboortes 1823.
Goidschalxoord geboortes 1824.
Goidschalxoord geboortes 1825.
Goidschalxoord geboortes 1826.
Goidschalxoord geboortes 1827.
Goidschalxoord geboortes 1828.
Goidschalxoord geboortes 1829.
Goidschalxoord geboortes 1830.
Goidschalxoord geboortes 1831.
Goidschalxoord geboortes 1832.
Goidschalxoord geboortes 1833.
Goidschalxoord geboortes 1834.
Goidschalxoord geboortes 1835.
Goidschalxoord geboortes 1836.
Goidschalxoord geboortes 1837.
Goidschalxoord geboortes 1838.
Goidschalxoord geboortes 1839.
Goidschalxoord geboortes 1840.
Goidschalxoord geboortes 1841.
Goidschalxoord geboortes 1842.

Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1820.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1821.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1822.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1823.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1824.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1825.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1826.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1827.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1828.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1829.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1830.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1831.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1832.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1833.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1834.
Goidschalxoord huwelijksverklaringen 1835.
Goidschalxoord huwelijksakten 1836.
Goidschalxoord huwelijksacten 1837.
Goidschalxoord huwelijksacten 1838.
Goidschalxoord huwelijksacten 1839.
Goidschalxoord huwelijksacten 1840.
Goidschalxoord huwelijksacten 1841.
Goidschalxoord huwelijksacten 1842.

Goidschalxoord huwelijksbekendmakingen 1818.

Gouderak overlijdens 1863-1882.
Gouderak overlijdens 1863-1882.

Gorinchem overlijdens juli 1925 tot december 1925.
Gorinchem Alphabetische tafel op het register van overlijden in de gemeente Gorinchem gedurende het jaar 1925.

's-Gravendeel geboorten 1867-1881.
's-Gravendeel geboorten 1900-1902.

's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1883.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1884.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1885.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1899.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1900.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1901.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1902.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1903.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1904.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1905.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1906.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1907.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1908.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1909.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1910.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1911.
's-Gravendeel huwelijksafkondigingen 1912.

's-Gravendeel overlijdens 1812.
's-Gravendeel overlijdens 1813.
's-Gravendeel overlijdens 1814.
's-Gravendeel overlijdens 1815.
's-Gravendeel overlijdens 1816.
's-Gravendeel overlijdens 1817.

's-Gravendeel overlijdens 1933.
's-Gravendeel overlijdens 1934.
's-Gravendeel overlijdens 1935.
's-Gravendeel overlijdens 1936.

's-Gravenhage geboorten 1821.
's-Gravenhage geboorten 1822.
's-Gravenhage geboorten 1827.
's-Gravenhage geboorten 1833-1834.
's-Gravenhage geboorten 1855.
's-Gravenhage geboorten 1857.

's-Gravenhage huwelijken 1869.

's-Gravenhage overlijdens 1882.

Groningen overlijdens 1915-1920

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Haarlem geboorten 1886-1890.

Haskerland overlijdens 1811-1816.

's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1811-1842.

's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1843.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1844.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1845.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1846.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1847.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1848.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1849.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1850.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1851.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1852.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1853.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1854.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1855.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1856.
's Heeraartsberg en Bergambacht overlijdens 1857.

Heerjansdam geboorten 1843-1867.
Heerjansdam geboorten 1893-1902.

Heeswijk geboorten 1893-1902.

Uitwerken: Hendrik Ido Ambacht geboorten 1883.

Hendrik Ido Ambacht geboorten 1883.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1884.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1885.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1886.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1887.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1888.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1889.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1890.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1891.
Hendrik Ido Ambacht geboorten 1892.

Hendrik Ido Ambacht huwelijken 1814 tot 1842.

Hendrik Ido Ambacht overlijdens 1812 tot 1842.

Heukelum geboorten 1812 tot 1842.

Heukelum huwelijken 1812 tot 1842.
Heukelum overlijdens 1843 tot 1882.
Heukelum overlijdens 1903 tot 1912.

Hillegersberg overlijdens 1811 tot 1842.

Heerjansdam geboorten 1893-1902.

Hilvarenbeek geboorten 1852.

Hoogeveen geboorten 1889.
Hoogeveen geboorten 1890.

Hoorn overlijdens 1859.
Hoorn overlijdens 1860.
Hoorn overlijdens 1861.
Hoorn overlijdens 1862.
Hoorn overlijdens 1863.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

IJsselmonde overlijdens 1825.
IJsselmonde overlijdens 1857.
IJsselmonde overlijdens 1858.
IJsselmonde overlijdens 1859.
IJsselmonde overlijdens 1860.
IJsselmonde overlijdens 1861.
IJsselmonde overlijdens 1862.
IJsselmonde overlijdens 1863.
IJsselmonde overlijdens 1864.
IJsselmonde overlijdens 1865.
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

J.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Kedichem overlijdens 1933 tot 1942.

Klundert geboorten 1853.
Klundert geboorten 1859 tot 1862.

Klundert overlijden 1883 tot 1902.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

L e m s t e r la n d
Lemsterland overlijdens 1834.
Lemsterland overlijdens 1835.
Lemsterland overlijdens 1836.
Lemsterland overlijdens 1837.
Lemsterland overlijdens 1838.
L o o s d u i n e n

Loosduinen geboorten 1812.
Loosduinen geboorten 1813 niet aanwezig.
Loosduinen geboorten 1814.
Loosduinen geboorten 1815.
Loosduinen geboorten 1818-1842.
Loosduinen geboorten 1821.
Loosduinen geboorten 1822.
Loosduinen geboorten 1835.
Loosduinen geboorten 1841.
Loosduinen geboorten 1842.
Loosduinen geboorten 1873.

Loosduinen huwelijksafkondigingen 1843-1882
Loosduinen huwelijken 1863 tot 1872.
Loosduinen huwelijken 1882.

Loosduinen overlijdens 1812.

Loosduinen overlijdens 1840.

Loosduinen overlijdens 1841.
Loosduinen overlijdens 1842.
Loosduinen overlijdens 1843.
Loosduinen overlijdens 1844.
Loosduinen overlijdens 1845.
Loosduinen overlijdens 1846.
Loosduinen overlijdens 1847.
Loosduinen overlijdens 1848.
Loosduinen overlijdens 1849.
Loosduinen overlijdens 1850.

Loosduinen overlijdens 1851.
Loosduinen overlijdens 1852.
Loosduinen overlijdens 1853.
Loosduinen overlijdens 1854.
Loosduinen overlijdens 1855.
Loosduinen overlijdens 1856.
Loosduinen overlijdens 1857.
Loosduinen overlijdens 1858.
Loosduinen overlijdens 1859.
Loosduinen overlijdens 1860.

Loosduinen overlijdens 1861.
Loosduinen overlijdens 1862.
Loosduinen overlijdens 1863.
Loosduinen overlijdens 1864.
Loosduinen overlijdens 1865.
Loosduinen overlijdens 1866.
Loosduinen overlijdens 1867.
Loosduinen overlijdens 1868.
Loosduinen overlijdens 1869.
Loosduinen overlijdens 1870.

Loosduinen overlijdens 1871.
Loosduinen overlijdens 1872.
Loosduinen overlijdens 1873.
Loosduinen overlijdens 1874.
Loosduinen overlijdens 1875.
Loosduinen overlijdens 1876.
Loosduinen overlijdens 1877.
Loosduinen overlijdens 1878.
Loosduinen overlijdens 1879.
Loosduinen overlijdens 1880.

Loosduinen overlijdens 1881.
Loosduinen overlijdens 1882.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

M e e r d e r v o o r t
Meerdervoort geboorten 1843.
Meerdervoort overlijdens 1843 tot 1855.

Middelburg geboorten 1864.
Middelburg geboorten 1865.
Middelburg geboorten 1866.


Middelburg overlijdens 1825.
Middelburg overlijdens 1826.
Middelburg overlijdens 1827.
Middelburg overlijdens 1828.

Monster overlijdens 1812.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Nieuw-Beijerland huwelijken 1812 tot 1842.

Nieuwe Tonge overlijdens 1869.
Nieuwe Tonge overlijdens 1870.
Nieuwe Tonge overlijdens 1871.
Nieuwe Tonge overlijdens 1872.
Nieuwe Tonge overlijdens 1873.
Nieuwe Tonge overlijdens 1874.
Nieuwe Tonge overlijdens 1875.
Nieuwe Tonge overlijdens 1876.
Nieuwe Tonge overlijdens 1877.
Nieuwe Tonge overlijdens 1878.
Nieuwe Tonge overlijdens 1879.
Nieuwe Tonge overlijdens 1880.
Nieuwe Tonge overlijdens 1881.
Nieuwe Tonge overlijdens 1882.
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Oud-Beijerland overlijden 1849 tot 1853.

Oud-Vossemeer geboortes 1856.


A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

P.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Q.
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Ravenstein geboorten, huwelijksaangiften, huwelijksafkondigingen, huwelijken en overlijdens 1871.

Ridderkerk geboorten 1884-1888.
Ridderkerk geboorten 1889-1892.
Ridderkerk geboorten 1893-1902.
Ridderkerk huwelijken 1893-1902.
Ridderkerk huwelijken 1913-1922.

Roermond geboorten 1833.
Roermond geboorten 1834.
Roermond geboorten 1835.

Rijsbergen geboorten 1843.
Rijsbergen geboorten 1844.
Rijsbergen geboorten 1845.
Rijsbergen huwelijksaangiften 1843.
Rijsbergen huwelijksaangiften 1844.
Rijsbergen huwelijksaangiften 1845.
Rijsbergen huwelijksafkondigingen 1843.
Rijsbergen huwelijksafkondigingen 1844.
Rijsbergen huwelijksafkondigingen 1845.
Rijsbergen huwelijken 1843.
Rijsbergen huwelijken 1844.
Rijsbergen huwelijken 1845.
Rijsbergen overlijdens 1843.
Rijsbergen overlijdens 1844.
Rijsbergen overlijdens 1845.

Rotterdam geboorten 30-1-1886 tot 25-7-1887.
Rotterdam geboorten 15-5-1901 tot 17-5-1902.

Rotterdam overlijdens twee januari tot 6 augustus 1852.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Sint-Michielsgestel geboorten 1832.

Sliedrecht geboorten 1898.
Sliedrecht geboorten 1899.

Sneek huwelijken 1886.
Sneek huwelijken 1887.
Sneek huwelijken 1888.
Sneek huwelijken 1889.
Sneek huwelijken 1890.
Sneek huwelijken 1891.
Sneek huwelijken 1892.
Sneek huwelijken 1893.
Sneek huwelijken 1894.

Sprang overlijdens 1874.
Sprang overlijdens 1883-1902.

Stolwijk overlijdens 1843-1858.

Streefkerk overlijdens 1812-1842.

Strijen overlijdens 1812.
Strijen overlijdens 1813.
Strijen overlijdens 1814.
Strijen overlijdens 1815.
Strijen overlijdens 1816.
Strijen overlijdens 1817.
Strijen overlijdens 1818.
Strijen overlijdens 1819.
Strijen overlijdens 1820.
Strijen overlijdens 1821.
Strijen overlijdens 1822.
Strijen overlijdens 1823.
Strijen overlijdens 1824.
Strijen overlijdens 1825.
Strijen overlijdens 1826.
Strijen overlijdens 1827.

Strijen overlijdens 1843.
Strijen overlijdens 1844.
Strijen overlijdens 1845.
Strijen overlijdens 1846.
Strijen overlijdens 1847.
Strijen overlijdens 1848.
Strijen overlijdens 1849.
Strijen overlijdens 1850.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Tienhoven huwelijken 1883-1912.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z


Utrecht overlijdens 1880.
Utrecht overlijdens 1921-1929.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z



A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z


Werkendam geboorten 1871.
Werkendam geboorten 1872.
Werkendam geboorten 1879.
Werkendam geboorten 1880.

Werkendam huwelijksaangiften 1871.
Werkendam huwelijksaangiften 1872.

Werkendam huwelijksafkondigingen 1871.
Werkendam huwelijksafkondigingen 1872.

Werkendam huwelijken 1871.

Werkendam overlijdens 1871.
Werkendam overlijdens 1882.
Werkendam overlijdens 1903-1942.

Westmaas geboortes 1903.
Westmaas geboortes 1904.

Woudrichem geboorten 1836.
Woudrichem geboorten 1860.

Woudrichem huwelijksaangiften 1860.

Woudrichem huwelijksafkondigingen 1836.
Woudrichem huwelijksafkondigingen 1860.

Woudrichem huwelijken 1839.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

X.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Y.

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z

Zaandam huwelijken 1903.
Zaandam huwelijken 1904.
Zaandam huwelijken 1905.
Zaandam huwelijken 1906.
Zaandam huwelijken 1907.
Zaandam huwelijken 1908.
Zaandam huwelijken 1909.
Zaandam huwelijken 1910.
Zaandam huwelijken 1911.
Zaandam huwelijken 1912.

Zaltbommel dopen, trouwen, overlijden 1722 tot 1792.

Zevenbergen geboorten 1842.
Zevenbergen huwelijksaangiften 1842.
Zevenbergen overlijdens 1822.

Zuid-Beijerland geboorten 1885-1894.

Zutphen huwelijken 1840.
Zutphen huwelijken 1841.

Zwammerdam overlijdens 1867-1882.

Zwijndrecht alphabetische geboortetafel 1871.

Zwijndrecht dopen nederduitsch gereformeerde gemeente 1691-1781 en huwelijken 1687-1795.
Zwijndrecht geboorten 1843-1852.
Zwijndrecht geboorten 1853-1862.
Zwijndrecht geboorten 1871-1876.

Zwijndrecht huwelijken 1812-1832.
Zwijndrecht huwelijken 1833-1842.
Zwijndrecht huwelijken 1843-1856.
Zwijndrecht huwelijken 1856.

Zwijndrecht huwelijken 1870.
Zwijndrecht huwelijken 1871.
Zwijndrecht huwelijken 1872.
Zwijndrecht huwelijken 1873.
Zwijndrecht huwelijken 1874.
Zwijndrecht huwelijken 1875.
Zwijndrecht huwelijken 1876.
Zwijndrecht huwelijken 1877.
Zwijndrecht huwelijken 1878.
Zwijndrecht huwelijken 1879.
Zwijndrecht huwelijken 1880.
Zwijndrecht huwelijken 1881.
Zwijndrecht huwelijken 1882.

Zwijndrecht overlijdens 1890.