© B. Blommers

Genealogie
Jan Petersen Verkerck


I
Jan Petersen Verkerck, weduwenaar van Maijken Ariens, tr. Groot Ammers 5-1-1675
Cornelia Aert, weduwe van Malthijs Woutersen Stock op groot Ammers.
Uit dit huwelijk:
  1. Pieter Jansze Verkerk, 1670-.
    vervolg II

II
Pieter Jansze Verkerk, geb. Ammerstol ± 1670, otr. Ammerstol 11-1-1698
Lijntje Willemse van der Veer, geb. ± 1670.
Uit dit huwelijk:
  1. Jan Pietersen Verkerk, ged. Ammerstol 25-5-1698.
  2. Willem Verkerk, ged. Ammerstol 19-3-1700.
  3. Arien Verkerk, ged. Ammerstol 19-3-1702.
  4. Johannes Verkerk, ged. Ammerstol 16-3-1704.
  5. Marie Verkerk, ged. Ammerstol 9-12-1705.
  6. Grietje Verkerk, ged. Ammerstol 1707.
  7. Aart Verkerk, ged. Ammerstol 12-10-1710.
  8. Maria Verkerk, ged. Ammerstol 29-1-1713.
  9. Pieter Verkerk, 1714-.
    vervolg IIIa
  10. Aaltje Verkerk, geb. Ammerstol, Groot-Ammers 18-12-1715.
  11. Gerrit Verkerk, 1717-.
    vervolg IIIb
  12. Jacob Verkerk, ged. Ammerstol 4-12-1718.
  13. Teunis Verkerk, ged. Ammerstol 18-8-1720.

IIIa
Pieter Verkerk, ged. Ammerstol 11-2-1714, otr. Ammerstol 2-4-1749
Arijaantje Nierop, geb. ± 1715.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerrit Pietersz Verkerk, 1756-.
    vervolg IVa
  2. Lijsbeth Pieterse (Elizabeth) Verkerk, ged. Ammerstol 3-6-1759, overl. Ammerstol 6-10-1788, otr. Ammerstol 20-12-1782, tr. Ammerstol 12-1-1783 Aart Cornelisse Saane (Zaanen), ged. Ammerstol 20-3-1757, overl. 1826.
  3. Anna Pieterse Verkerk, ged. Ammerstol 23-5-1762.
  4. Jacob Pietersz Verkerk, ged. Ammerstol 22-4-1764.

IIIb
Gerrit Verkerk, ged. Ammerstol 24-10-1717, otr. Ammerstol 25-2-1746
Lijsbet Aarse Ooms, ged. Groot-Ammers 4-10-1723.
Uit dit huwelijk:
  1. Pieter Verkerk, ged. Ammerstol 19-2-1747.
  2. Aart Gerritsze Verkerk, 1748-1803.
    vervolg IVb
  3. Hermen Verkerk, ged.(ned.geref.) Ammerstol 11-11-1753.
  4. Jan Verkerk, 1751-1819.
    vervolg IVc
  5. AriŽn Verkerk, ged.(ned.geref.) Ammerstol 28-12-1755.
  6. Gerrit Gerritse Verkerk, 1757-1824.
    vervolg IVd
  7. Gerrit Verkerk, ged. Ammerstol 11-5-1760.

IVa
Gerrit Pietersz Verkerk, ged. Ammerstol 13-6-1756, otr. Ammerstol 4-12-1778
Adriaantje Hansse den Hoed (Jansse?), geb. ± 1760.
Uit dit huwelijk:
  1. Lijsbeth Verkerk, geb. Ammerstol 1-1-1800, ged. Ammerstol 12-1-1800.

IVb
Aart Gerritsze Verkerk, ged. Ammerstol 10-11-1748, overl. Ammerstol 19-11-1803, otr. Ammerstol 25-10-1780
Neeltje Pieterse Ooms, geb. ± 1755, overl. Ammerstol 26-3-1824.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerrit Verkerk, ged. Ammerstol 31-12-1780.
  2. Pieter Verkerk, ged. Ammerstol 23-12-1781.
  3. Ariaantje Verkerk, ged. Ammerstol 5-1-1783.
  4. Arij Verkerk, ged. Ammerstol 21-11-1784.
  5. Lijsbeth Verkerk, ged. Ammerstol 7-11-1785, tr. N.N. (zeer waarschijnlijk Krijn van Es), geb. ± 1785.
  6. Aart Verkerk, ged. Ammerstol 11-5-1788.
  7. Aartje Verkerk, ged. Ammerstol 12-7-1789.
  8. Geertje Verkerk, geb. Ammerstol 22-1-1793, ged. Ammerstol 27-1-1793, overl. Ammerstol 7-2-1842,
    tr.(1) < 1818 Jacobus de Bruijn, geb. ± 1790, overl. Gouderak 21-7-1818,
    tr.(2) Ammerstol 5-12-1824 Jan de Jong, ged. Ammerstol 28-4-1779, overl. Ammerstol 6-10-1836.
  9. Jan Verkerk, geb. Ammerstol 27-11-1799.

IVc
Jan Verkerk, geb. Groot Ammers 26-9-1751, overl. Nieuw-Beijerland 5-11-1819, tr. Nieuw-Beijerland 7-12-1777
Pieternella Faassen.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerrit Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 1-11-1778.
  2. Cornelis Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 14-1-1781.
  3. Neeltje Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 15-12-1782.
  4. Elisabeth Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 3-10-1784.
  5. Cornelis Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 2-4-1786.
  6. Cornelia Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 16-9-1791.
  7. Willemtje Verkerk, ged. Nieuw-Beijerland 9-3-1799.

IVd
Gerrit Gerritse Verkerk, ged. Ammerstol 6-11-1757, overl. na 27-6-1824, tr.
Adriaantje Hansse den Hoed (Jansse?), geb. ± 1760.
Uit dit huwelijk:
  1. Dirk Verkerk, 1788-1871.
    vervolg V

V
Dirk Verkerk, ged. Ammerstol 27-1-1788, overl. Ammerstol 23-5-1871, tr. Ammerstol 27-6-1824
Soetje de Jong, geb. Ammerstol 12-7-1797, ged. Ammerstol 16-7-1797, overl. Ammerstol 16-10-1867.
Uit dit huwelijk:
  1. Gerrit Verkerk, geb. Ammerstol 12-3-1826, overl. Ammerstol 28-5-1826.
  2. [doodgeboren zoon] Verkerk, Ammerstol 19-3-1827.
  3. Adriana Verkerk, geb. Ammerstol 1-3-1828, overl. Ammerstol 22-10-1896, tr. Ammerstol 21-1-1865 Aart Oskam, geb. Bergambacht 8-5-1832, overl. Ammerstol > 1896.
  4. Wijntje Verkerk, geb. Ammerstol 5-3-1829, overl. Ammerstol 12-5-1829.
  5. Aartje Verkerk, geb. Ammerstol 12-3-1832, overl. Ammerstol 31-5-1833.
  6. Aartje Verkerk, geb. Ammerstol 25-5-1834, overl. Ammerstol 29-5-1835.
  7. Aartje Verkerk, geb. Ammerstol 21-8-1835, overl. Ammerstol 24-7-1901, tr. Ammerstol 23-5-1857 Wiers Ooms, geb. Ammerstol 26-3-1831, overl. Ammerstol 25-6-1905.